Töltse El Következő Embernapját Egy NASCAR Versenyen - Auto

Videó: Töltse El Következő Embernapját Egy NASCAR Versenyen - Auto

Videó: NASCAR Cup Series: Daytona 500 2019 | EXTENDED HIGHLIGHTS | Motorsports on NBC 2024, Április
Anonim

A srácok összejövetele az embernapra elengedhetetlen az egészséged szempontjából. De ahelyett, hogy helyet szerezne a kosárlabda játéknak, a futball hátsó kapunak vagy a ballparkba való utazásnak, kapcsolja be és nézze meg a NASCAR versenyen.

Könnyű elfelejteni, hogy a NASCAR sportja milyen sportos lehet. Ezek a sofőrök óránként 90 és 200 mérföld között haladnak, néha három óránál hosszabb ideig (nem vesznek igénybe félidőt, vagy a játékrész megváltozik). Hallottam olyan történeteket, amelyek szerint a versenyzőknek enyhíteniük kell magukat az autóikban, mert hé, ez a verseny és a másodpercek minden töredéke számít. #csomós

Matt Kenseth, a Dagály autó professzionális NASCAR-sofőrje, a The Manual elmondta: „Ez egy olyan szellemi csata … és nagyon forró lehet. Minél jobb formában vagy, annál kevésbé koncentrálsz a forróságra, és inkább a verseny erejére, és arra, hogy miként fogod elhaladni az előtted álló srác mellett."

Image
Image

Azt is könnyű elfelejteni vagy félreértelmezni, hogy milyen izgalmasak a NASCAR versenyek.

A legutóbbi Brickyard 400-as verseny például az ikonikus Indianapolis Motor Speedway-n nagy izgalmakkal, szent szar-pillanatokkal, veszélyes versenyekkel járt, amelyek során a tiszta győztesek lezuhantak, eső hullott, és Kasey Kahne győzelmet aratott, aki még nem nyert a versenyen az Atlantin 2014 óta. És ahelyett, hogy három órán át tartott volna, 14: 45-től 21-ig tartott (ez több mint hat óra azoknak, akik az ujjaikon számítanak).

Nascar Brickyard 400 gumiabroncsok Videó a Brickyard 400 jóvoltából

És ez csak a versenynap volt. A vasárnapot megelőző napokon a Brickyard 400 mini-zenei fesztivált is tartott a The Chainsmokers, a Major Lazer, a Mac Miller, a Pretty Lights, a DNCE és a Cheat Codes programokkal, valamint résztvevő versenyekkel és a legendás Indie téglák turnéival.

harmadik ok, hogy vigyük a haverokat a NASCAR-ba (ezt más sportágaknál nem fogod megkapni) … duh, az autók.

Hallottuk az egyik Brickyard 400 nézőt, aki azt mondta: „Nem mindig ismertem a versenyzők felnövését, de az autókat. Ők lesznek a játékosok.”

Image
Image

Ezek az autók nem csak fiatalságunk tavaszához visznek vissza minket, miniatűr változatokkal játszanak, és elengedik őket a konyhaasztalról, de rettegést keltenek mérnöki erejüktől és, nos, a sebességtől is.

nagyszerű példa erre a Kideeth által vezetett Tide Car (racing iconoclast) a Joe Gibbs Racingnél.

* Ha ez a vezetéknév ismerősnek tűnik, adjunk tippet. Joe Gibbs a Hall of Fame NFL vezetőedzője volt, aki három Super Bowl címet nyert a Washington Redskinsszel, mielőtt visszavonult, és a családra és a versenyzésre összpontosított. Gibbs a Brickyard 400-nál járt csapatában, és remélte, hogy egy másik pilótája, Kyle Busch megszerzi a harmadik egyenes győzelmet.

Image
Image

A Tide 20 éve epikusan szerepel a NASCAR-ban, de 2006-ban elhagyta a játékteret. A tisztító- és mosószergyártó cég csak akkor szerette volna visszakapcsolódni, amikor új Tide POD-kat mutattak be. Visszatérésük a NASCAR-ba 2016-ban csak ahhoz képest, hogy Dave Chappell kijön a nyugdíjból. Azt. Volt. Hatalmas.

"Akkor kapom a legnagyobb rúgást, amikor az emberek veled jönnek piacra, és veled versenyeznek" - mondta Gibbs a The Manual-nak a Tide POD-kkal folytatott versenyzői partnerségéről. „Mindannyian együtt ülünk a nyertesek körében. Tide-re gondolok, mint hátvédre. A futballban nem mész sehová, ha nincs remek QB."

Tehát cserélje le Dak vagy LeBron mezét egy narancssárga Tide kalapra, ecsetelje Ricky Bobby árajánlatait, és húzzon szamarat a versenypályákra a fiúkkal. (Ott is van sör és virsli, szóval ne félj.)